הרהורים...

שנה חדשה בפתח , הזדמנות להודות על כל מה שחווינו בשנה שעברה לשאת תפילה ברכה והודיה.
עבורי זאת היתה שנה שופעת בלמידה, חקירה , התנסות,כתיבה ,התבוננות והקשבה , יצירת קשרים חדשים עם אנשים מקסימים שחוברים לדרך ובעיקר חיבור חזק לבריאה, לטבע שמעניק כל כך הרבה טוב ומזכירה לעצמי שזה לא מובן מאליו.
השנה, היתה מאוד משמעותית בעקבות בחירה שעשיתי להעמיק בלימודי בריאות טבעית בכוונה להעביר הלאה את הידע הכל כך חשוב לכל אדם וכבר מייעצת ללא מעט אנשים לעשות את הבחירות המדויקות בכל מה שקשור לדרך חיים בריאה ונכונה , לצאת ממעגלי חולי שונים וממצבים מורכבים מי יותר ומי פחות ולהתאים באופן אישי את אורח החיים הבריא לכל אדם שהוא מחד יחיד מיוחד ושונה ומאידך עם מערכות הגוף דומה .במושג ׳דרך חיים נכונה׳ הכוונה לדרך שמחזירה לטבע ומחברת אותנו אליו ולחוקיו, כל מה שצריך זה ללמד את עצמינו להקשיב לתחושות הגוף לקולות הנפש וצלילי הנשמה ,׳הם׳ כל הזמן ׳מדברים׳ איתנו מאותתים לנו ואומרים מה בדיוק אנחנו צריכים ובשילוב תרגולי יוגה, מדיטציה נשימה ותנועה יוצרים מכלול שהוא שלם ומושלם לבריאות שלמה.
חוקי הטבע הם פשוטים והגיוניים כל שצריך זה להזכיר לעצמנו : כשרעבים אוכלים, כשצמאים שותים ואם לא אז לא (בטח לא לשתות 3 ליטר מים ביום במחשבה שזה מנקה את הגוף, כי זה לא! זה יוצר עומס על הכליות ) כשעייפים נחים, כששמחים שרים או רוקדים....